Sündmuste arhiiv

Horror Dance Squad EP Release

280516_Horror_pisi

Horror Dance Squad EP Release
L 28.05.16/ 21:00/ 5€
FB: https://www.facebook.com/events/282415385434571/

After four years of preparation, practice and performances Horror Dance Squad is releasing their debut EP, Game Changer on the 24th of May. To celebrate, the Squad is bringing their fresh brand of moshpit madness to Estonia’s University Capital for the official EP Release Party!

Don’t miss this chance to see Horror Dance Squad like you’ve never seen them before!

***************************************************************************
Pärast nelja aastat ettevalimusti, proove ja esinemisi, ilmutab Horror Dance Squad 24.05.2016 oma esimese EP nimega Game Changer. Selle tähistamiseks tuleb rühmitus oma värske moshpiti-mölluga Eesti üliõpilaspealinna, et maha pidada ametlik EP esitluspidu!

Ära maga maha võimalust näha Horror Dance Squadi sellisena, nagu neid pole varem kunagi nähtud!

Esinevad:

TIIU & Lepatriinu
See on akustiline vaib meets elektroonilistes rütmides bängiv hip hop muusika. See on metsik räppar meets funky laululind. See on Eesti räpi esileedi TIIU the Roosagängster meets särtsakas hõbekõri preili Lepatriinu. Bang bang bitches. #girlpower
https://www.facebook.com/page.Lepatriinu/
https://www.facebook.com/tiiuofficial/
https://www.youtube.com/user/leedibug
https://www.youtube.com/user/tiiuthehullnaine

Saints Be Warned
Saints Be Warned on Tallinast pärit energiline metalcore’i grupp, mis sai alguse 2014 aastal. SBW loomingu seas leidub nii kurjemaid lugusid, kui ka mahedamaid rokimõjutusega palasid. Bänd pakub laval alati energiast pakatavat vaatemängu ning annab endast kõik, et publik lahkuks positiivse emotsiooni ja meeldejääva elamusega.
https://www.instagram.com/saintsbewarned/
https://soundcloud.com/saints-be-warned
https://www.youtube.com/channel/UC2JxzaLwGmXH6sVX9jaCNbA

Ja muidugi isiklikult, teie:
Horror Dance Squad
Horror Dance Squad on oma gruuviva ja agressiivse metalmuusikaga Eesti lavalaudasid lammutanud juba 2014. aasta algusest. Esimese kahe tegutsemisaasta jooksul on bänd välja andnud kolm singlit, sealhulgas lugu nimega “Heart”, kus tegi kaasa ka hõbehäälne Robin Juhkental.

Oma debüüt EP-ga “Game Changer” teeb Horror Dance Squad julge hüppe tulevikku, kus eklektilisuse ja massiivsuse kombinatsioon saab vürtsitatud kerge elektroonikaga. Kuueliikmeline kollektiiv kasvab ajutiselt veel ühe liikme võrra, kui EP esiksinglil teeb külalisvokalistina kaasa bändi Avoid Dave liider Taavi Paomets, kel on taskus ka Aasta Elektroonikaalbum 2016 tiitel.
https://www.facebook.com/HorrorDanceSquadOfficial/
soundcloud.com/horrordancesquad

UKSED: 21:00
BÄNDID: 22:00
PILET: 5.-