Sündmuste arhiiv

Tartu esimene Silent Disco

SilentDisco

Facebook: https://www.facebook.com/events/1681647355496966/

Hei, melomaan ja diskopepu! Oled tundnud seda vaibi, kui gruuvid kõrvaklapid peas hea mussi saatel – ainult sina ja muusika? Mõnikord laulad omaette olles valjult kaasa, nagu ei huvitakski, et teised inimesed ümberringi eksisteerivad? Kindlasti oled! Ja nii võikski olla!

Tartus on alustamas uus ja täiesti uudne peosari, kus kombineeritakse hea muusika hea meelelahutusega – Silent Disco! Silent Disco on uudne pidutsemise viis, kui saad nautida pidu omas elemendis, kuid samas teistega koos! Pähe saad spetsiaalsed Silent Disco kõrvaklapid, seega, kui kuuled lugu, mis läheb eriti hästi peale, saad ise kütet juurde keerata! Juttu oli ka meelelahutusest? – Just nimelt. Pidulised saavad osa võtta või kaasa elada USAs tuntud Lip Sync Battle’ile! Mis see on? Valid enda lemmikloo ning saad selle esitada laval nii, nagu see oleks Sinu oma! Muusika käib, mikker on väljas – võta enda lemmik õhukitarr kaasa ja anna tuld!!

LINK:

https://www.youtube.com/watch?v=Xn3tUOJ9yv4 (alates 0:55)

*PS! Lip Syncile on vajalik eelregistreerimine. Kirjuta oma lugu, mida soovid esitada, e-mailile oliverpingu@gmail.com: paneme su kirja ja bronnime klapid. Kohapeal spontaansete ülesastumiste võimalus pole ka välistatud!

Plaate keerutavad kuni varaste hommikutundideni Silent Disco maaletooja ning lõppematu peovaimuga DJ Kat Sun ja Eesti hip-hop’i skenes mitte kergesti surfatavaid lained lööv SulevYo, kes tuli 2015 aastal lagedale ka oma debüütalbumiga “One”!

Kat Sun:

https://www.facebook.com/KatSunEstonia/?fref=ts

SulevYo:

https://www.facebook.com/sulevyo/?fref=ts

Koht? — GenKlubi!
Aeg? — 14. oktoober! Kell 22:30
Style? — Seest värviline, väljast nagu soovid!
Kõrvaklappide hind? — 7€

PS! Kõrvaklappide arv on piiratud, seega ole nobe!

So let’s get groovy, baby!
KÕIGE PAREM OLEK ON KOHALOLEK!