Sündmuste arhiiv

Comedy Estonia esitleb: Mikael Meema “Lootusetu romantik”

ComeedyEstonia

Facebook: https://www.facebook.com/events/168973073549493/

COMEDY ESTONIA ESITLEB: MIKAEL MEEMA “LOOTUSETU ROMANTIK”

Comedy Estonia ei ole mingi ühe hiti ime – järjest kütab noortel meestel materjali peale ning nüüd ongi Mikael Meema valmis lavale tooma oma täispika soolosõu “Lootusetu romantik”. Mikael on Eesti publikule tuttav ETV aastavahetuse saatest “Tõuske püsti!” ja soojendusesinejana Sander Õiguse ülimenukast stand-up-etendusest “Esimesed triibulised!”.

Stand-up-komöödia sõu “Lootusetu romantik” etendub 25. oktoobril kell 20:00 Tartus, Genialistide Klubi teise korruse saalis. Koos Mikael Meemaga astuvad lavale publikut üles kütma tema head sõbrad ning võitluskaaslased Karl-Alari Varma ja teised Comedy Estonia koomikud.

Mikael Meema on laval pealtnäha muhe ja rahulik, mis tekitab vahva kontrasti tema suust tulevaga – alles mõne hetke möödudes loob su aju seose ja paneb sind küsima: “Kas ta just ütles, mida ma arvan, et ta ütles?”. Nagu stand-up-komöödia puhul tavaks, on teemad ühiskondlikult aktsepteeritava ja taunitava piirimaal. Kuigi tavaeestlane valdavalt loojasse ei usu, siis Mikaeli show on justkui religioosne ilmutus – tihti kuuleb noori tüdrukuid ja beetaisaseid saalist üksteise võidu “Issand!” hüüdmas. Aga kui ta publiku enda poolele võidab, siis muutub ruum hoopis suureks tantsivaks ja plaksutavaks gospelkooriks, sest sisimas saavad kõik aru, et tema pöörasel maailmavaatel on oma võlu. Mikael ise väidab, et juba tema autokooli sõiduõpetaja kutsus teda “palderjanipoisiks”, sest ka kõige vallatumatel kurvidel on ta vana rahu ise ning nii süstib ta ka sinusse õhtu lõpuks arusaama, et kõik saab korda ja elu ongi liiga kummaline, et seda ülemäära tõsiselt võtta.

Nagu võib nimest järeldada, siis “Lootusetu romantik” ei tee armastuse teemal muljetades pelgalt otsa märjaks, vaid rammib teemasse sügavamale sisse. Rääkimata ei jää ka jätkulood Taavi Rõivasest ega vetsus käimisest. Seega, kui sul on varem eestikeelne stand-up särgi niiskeks teinud, siis tegemist on üritusega, mida sa ei taha maha magada. Vajadusel kutsu isegi oma Tinderi tuttav kaasa, et oleks kelleltki käest kinni hoida!

Etendus on täis värsket nalja, mis on vaba mikrofoni õhtutel läbinud viimistluse ja küps esitluseks. Siinkohal tuletame veel meelde, et lavalt kostab üle keskmise krõbedat kõnepruuki. Palume mitte isiklikult võtta, sest tegemist on siiski kunstiga ja solvumine on mõttetult ebaproduktiivne väljund.

****************************************************

Etendus on eesti keeles.
Etendus algab kell 20:00 (sissepääs alates 19:30st).
Etenduse pikkuseks on 2 tundi koos vaheajaga.

Piletid on müügil Piletilevis: tavapilet 8€, (üli)õpilane 6€

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/stand-up-komoodia/comedy-estonia-esitleb-mikael-meema-lootusetu-romantik-197972/

Sobib vanusele 16+