Sündmuste arhiiv

On teater: “Maailma Ilusaim Tüdruk”

MaailmaIlusaimTüdruk

Facebook: https://www.facebook.com/events/1180438578661058/

Siim Maateni ja Kaisa Rooveri kirjutatud ja lavastatud, tõestisündinud loole toetuv seikluslik uurimusretk “Maailma Ilusaim Tüdruk”. Monolavatuses on laval Siim Maaten. Etendused toimuvad ka 9. detsembril Viljandis Seasaare Teatris ja 17. detsembril Tartus Genialistide Klubis.

“2011. aastal leidsime oma postkastist päevikud Annelt, kelle soov oli oma lugu avalikustada. Päevikud tõid päevavalgele, et tüdruk elas enese kaitsmiseks 34 eluaasta jooksul viit erinevat elu – igas elus uus nimi ning identiteet. See on monodraama, kuidas Võru Annest sai Londoni Zahra.”

Päevikute, veinipudelite, seksitööstuse, psühholoog Alice Milleri teooriate, Eesti ja Euroopa lähiajaloo ning Maateni kehastatud tüdrukut kohanud tegelaste kaudu joonistub pilt armastusest, ilust ja ellujäämisest. Pilt Maailma Ilusaimast Tüdrukust.

Juhtlause 1996. aasta päevikust:

“Ta on ägedaim ja erutavaim armastatu, kes mul kunagi on olnud. Ta on uje ja tark ega lase kellelgi end petta. Ta on kaunim kui pornograafi unistus. Ta võib olla suureline ja kapriisne ning samas andestav ja armastav. Ta on tõeline pühapäevalaps, magus kuninganna…”

Etendus sisaldab seksi, uimasteid ja vägivalda. Pere väiksemad liikmed soovitame selle etenduse ajaks koju jätta, kui ei viitsi neile laval juhtuvat selgitada.

Esietendus:
Tallinn, Vaba Lava, väike saal 9.12.16
(Telliskivi Loomelinnak, Telliskivi 60a, C-hoone)

Etendused:
Viljandi, Seasaare Teater 16.12.16
(Väike-Turu 3)
Tartu, Genialistide Klubi 17.12.16
(Magasini 5)

kell 19:00

Etenduse pikkus 1h 30min

Piletid:
Eelbroneering 7€
Kohapealt 10€
Sooduspilet 6€

NB! Piletite eest saab tasuda ainult sularahas.

Piletite broneerimine onteater@gmail.com ja müügil kohapeal pool tundi enne etenduse algust (piletite arv piiratud ja broneerimine lõppeb 5 tundi enne etendust).

Suur tänu Bois MMle

Kontakt:
onteater@gmail.com