Sündmuste arhiiv

Comedy Estonia: The Roast of Sander Õigus

Comedy Estonia

Facebook: https://www.facebook.com/events/600324253498137/

28. detsembril tuleb Comedy Estonial väga eriline üritus: “Roast of Sander Õigus”.

Jõulud on selleks puhuks läbi ja seetõttu on aeg austada Comedy Estonia omaenda kohalikku Grinchi, õhtu aukülalist Sander Õigust. Me teeme seda ainsal moel kuidas oskame: tema üle nalja visates.

Roast on eriline komöödiaõhtu, kus aukülaline on laval ja tema lähedased sõbrad ning kolleegid peavad järjest tema kohta kõne ja nii-öelda röstivad teda. Roast’il ei ole reegleid, ei ole ühtegi teemat isiku kohta, mille üle ei võiks nalja teha. Peaasi, et see kõik ikkagi naljakas oleks!

Iga roaster (koomik, kes sõimab) heidab algul nalja teiste roaster’ite üle ja siis nad pööravad oma imeteravad pilgud õhtu põhivenna, Sandri suunas. Sander võib muidugi iga hetk neile vastu panna! Kuigi me kõik tahame Sandri üle nalja teha, siis õhtu peamine mõte on teha seda armastusega ja näidata meie tänu, aastatepikkuse stand-up’i tegemise eest.

Õhtut viib läbi roastmaster Karl-Alari Varma, kes ilmselt küll nõustus tulema ainult selle pärast, et arvas, et tegemist on söögipõhise õhtuga. Sander, Karl-Alari ja teised roaster’id on laval samal ajal ning sellest sünnib lõbus interaktiivne komöödiaõhtu. Ära muretse, kui sa Sandri kohta väga palju ei tea, me seletame kõik teemad lahti!

Aukülaline: Sander Õigus
Roastmaster: Karl-Alari Varma
Roaster’iteks teised Comedy Estonia koomikud.

Õhtu toimub eesti keeles!

******************************
Piletid müügil Piletilevis: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/komoodia/roast-of-sander-oigus-205322/

Etendus algab kell 20.00 (sissepääs alates 19.30)
Etenduse pikkuseks on 2 tundi koos vaheajaga
Sobib vanusele 16+