Sündmuste arhiiv

Freakangel – uue plaadi esitlus /+Evestus ja Everfall

Evestus

Facebook: https://www.facebook.com/events/155210281649608/

Freakangel – uue plaadi “How The Ghost Became” esitlus
Evestus – erikülaline
Everfall – erikülaline

Esimene tund 5 eur | Edasi 7 eur

—————————
Pärast kolme täispikka albumit, kolme EP ja live DVD “The Show Of Violence”, mis kõik olid välja antud koostöös Belgia plaadifirma Alfa-Matrixiga, on industriaal-metal bänd FREAKANGEL löönud käed Jaapani plaadifirmaga DWA (Digital World Audio), kellega koostöös annab bänd välja oma neljanda kauamängiva “How The Ghost Became”. Selle albumiga kinnistab FREAKANGEL end industriaal-metali źanris tugevamalt kui kunagi varem.

Paari viimase aasta jooksul on FREAKANGEL tuuritanud väsimatult mööda Euroopat – muteerudes selle protsessi käigus terviklikuks neljaliikmeliseks live-rock-bändiks – ja kindlustanud järjepidevalt kasvava lojaalse fännibaasi. FREAKANGELit võib kindlasti nimetada Eesti kõige rohkem tuuritavaks underground-bändiks – seljataga on üle saja kontserdi Euroopa suurtel festivalidel, nagu näiteks Resistanz(UK), Wave-Gotik-Treffen ja Dark Munich (DE), Hard Rock Laager (EE), Summer Darkness (NL), Castle Party (PL), Lumous ja Findustry (FI) ning klubides, kus on astutud üles peaesinejana.

“How The Ghost Became” on heliliselt peaaegu valgusaastate kaugusel bändi 2010. aastal ilmunud debüüdist ”The Faults OF Humanity” viies lõpuks ometi grupi kindlalt metal-muusika territooriumile. FREAKANGELi frontman ja loominguline juht Dmitry ei ole kunagi kõlanud nii võimsalt ega ole eales varem nii laia vokaaliulatusega olnud. Samuti ei ole kunagi varem ükski album bändi live-esinemistes välja kutsunud sellist metsikust, kui seda teeb “How The Ghost Became”.

“How The Ghost Became” antakse välja rahvusvaheliselt 3. veebruaril. Plaate saab soetada DWA bandcampi kaudu ning esitluskontsertidel Eestis, mis toimuvad 04. märtsil Tartus Genialistide Klubis ja 10. märtsil Tallinnas klubis Tapper.

http://dwa.store/album/how-the-ghost-became

http://www.facebook.com/freakangelofficial/

http://www.youtube.com/freakangelTV

http://www.freakangel.net/

—————————
After releasing 3 experimental solo albums, Estonian producer Ott Evestus put together a live band under the name EVESTUS in 2010 and has since been delivering powerful shows and over-the-top music videos as a new generation industrial rock band to watch out for!

In 2016 EVESTUS started working on their 4th LP “All Goes Black” with producer Ade Fenton (Gary Numan) and toured with Ministry in Russia and Youth Code in UK.

The current line-up consists of founding members Ott Evestus on vocals and Tanya on drums plus HK on keyboards and Simo on live guitar.

————————-
EVERFALL on elav metal-skeene meem. Bänd hoiab oma lippu kõrgel meloodilise modernse metaliga, kasutades oma loomingus paljude erinevate žanride elemente. Bänd on tegutsenud kolm ja pool aastat, publikut on hullutatud nii Eestis kui ka mitmetes välisriikides.