Sündmuste arhiiv

EiK “uinak” plaadiesitluskontsert+Ziggy Wild

EIK-uinak

Facebook: https://www.facebook.com/events/941570595980293/

Laupäevaõhtute sisustamiseks leidub ka alternatiivseid meetodeid!

Haara pihku teetass ning käevangu mitu head kamraadi, et nautida rahulike melanhoolianootidega vürtsitatud kunstiräppi EiKi teiselt täispikalt albumilt “uinak”.
Samas pole kindlasti tegu klassikalise räpilaivi musternäidisega, kus oled sunnitud end huilates õlleklaase üles virutavate ja higist nõrguvate peoliste segadusmassist läbi pressima, nägemaks läbi tossumasina sudu killukestki lavaäärest. Selle asemel sea sammud õdusate poeesiarütmide suunas ning pista tasku ka sümboolne kupüürike, et kaunistada oma kodust plaadiriiulit veel ühe kena asukaga.

Facebook: https://www.facebook.com/eikluuletab/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSJLomGqSEH6n860KBLzUhg
Instagram: https://instagram.com/luuletaja

Samuti seisab õhtu jooksul puldi taga suurepäraste taustade poolest tuntud Sammalhabe, kelle lühidaid ja löövaid ridu võib õhtu jooksul teatava tähtede seisuga ka mikri taga voolamas kuulata.

Facebook: https://m.facebook.com/smlhbe/
Youtube: https://m.youtube.com/watch?v=QVhV2_agU_s
Instagram: https://www.instagram.com/sammalbard/

Enne EiKi astub külalisesinejana üles alati üllatav ja emotsioone vallandav rock-kvartett Ziggy Wild, mida iseloomustab mitmekülgsus ja iseolemise energia. Kohati käre, aga alati mahe naisvokaal lisab tilga vürtsikat õli toore energiaga laetud kitarririffide ja keharaputava trummipartii kooslusele. Juba lavashow on täisväärtuslik elamus omaette. Aastal 2013 pälvis ansambel Ziggy Wild Noortebändi tiitli ning 2015 aasta suvel toodi võit koju rahvusvaheliselt bändi võistluselt Poolast.

Facebook: https://www.facebook.com/ziggywild/
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=zx_a6qto2Lk
Instagram: https://www.instagram.com/ziggywildest/

Uksed 21.00
22.00 Ziggy Wild
23.00 EiK

Pilet: 4€ (FB attend’iga)/6€

Vanusepiirang: 16+