Sündmuste arhiiv

Comedy Estonia esitleb: Karl-Alari Varma “Betooni-Beebi”

KarlAlariVarma

Facebook: https://www.facebook.com/events/1444438435589139/

Comedy Estonia esitleb: “Karl-Alari Varma – Betooni-Beebi!”

Karl-Alari Varma toob teie ette oma täispika soolo-show “Betooni-Beebi”.

“Betooni-Beebi” on omamoodi “origin-story”. Meid kõiki mõjutab see, kust me pärit oleme ja Lasnamäe oblast on jätnud ka omad märgid Karlile. Esitamisele tulevadki parimad palad Lasnamäe elust või siis teised teemad läbi Lasnamäe halli kaleidoskoobi. Isegi kui Lasnamägi ei ole sulle tuttav kant, siis muretsemiseks pole põhjust. Karli naljad on sisimas ikkagi üldinimlikud ja kõigile hingelähedased. Lasnamägi on lihtsalt lõuend, millele see lugu maalitud.

Karl-Alari on koomik, kes teab, kuidas jõuda inimesteni oma huumori kaudu ning nad end hästi tundma panna. Isegi kui see mõnikord on suunatud iseenda pihta. Karli laval nähes taipad, et tema kodutu-jõuluvana chic-välimuse taga peituvad lõbus hing ja soe süda ning tema jutustuste kuulamine on alati tummine kogemus. Karlile meeldib tänavareegleid ka publiku peal rakendada, pannes neid tihti piinlikku olukorda, et see pärast paari sõnaga naeruks keerata.

Karl-Alari juhatavad sisse Sander Õigus ja Ardo Asperk.

********************************************
Piletid saadaval Piletilevist hinnaga 6€: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/stand-up-komoodia/karl-alari-varma-betooni-beebi-209977/

Show tuleb esitusele eesti keeles.

Etendus algab kell 20.00
Sissepääs alates 19.30.
Etendus kestab 1,5 tundi.
Sobib vanusele 16+