Sündmuste arhiiv

Nevesis “Pink Magnet Masters” esitluskontsert Tartus

Nevesis

FB:

Reedel, 09. juunil esitleb kodumaise rokkmuusika ehedaim näide, ansambel Nevesis, Tartus Genialistide Klubis oma uut kauamängivat „Pink Magnet Masters“

Pärast mõneajalist vaikuseperioodi avaldas ansambel Nevesis 28. aprillil 2017 uue albumi.Sellega sai alguse uus ajajärk nii ansambli kui eesti rokkmuusika ajaloos. Ansambli järjekorras teine plaat kannab pealkirja „Pink Magnet Masters“ ning asjaosaliste endi sõnul on bändi uus materjal senisest tunduvalt mitmepalgelisem ja eksperimentaalsem.

„Oluline on jääda truuks enda ideedele ja teha seda, mida õigeks pead, siis, kui õigeks pead. Me ei juhindunud selle plaadi tegemise juures klišeedest, üritasime sissetallatud radadelt kõrvale astuda, peavoolust lahku voolata. Ma usun,et plaati kuulates on selge, et see õnnestus,“ ütleb kitarrist Erki Reim.

Ansambel Nevesis sündis 2008. aasta lõpus Kesk-Eestis, soodega ümbritsetud iidses Paide linnas ning külvas kohe peale formeerumist siinses rokiskenes palju põnevust ja meelehärmi. Aastal 2012 ilmus andestamatu riff-rocki kartellina tuntust kogunud ansambli omanimeline debüütplaat ning vaatamata koosseisumuutustele kogub bänd iga liigutusega jõudu juurde, olles nüüdseks ootuspärases tippvormis.

Genklubi uksed avanevad publikule kell 20.00 ning sissepääs peole Facebooki attend’iga 5 ja ilma 7 eurot.

Album „Pink Magnet Masters“ on müügil kõigis keskmiselt, hästi ja väga hästi varustatud plaadipoodides, lisaks on võimalik plaati kuulata ka erinevates rahvusvahelistes streaming-keskkondades nagu iTunes ja Spotify.

Kohapeal saadaval ka värskelt valminud merchi. Mitmes värvis särke ja pusasid, kõikides mõõtudes. Rohkem infot koos piltidega Nevesise FB lehelt ning kui soovid mingit kindlat eset, saad selle endale broneerida saates kirja aadressile nevesisofficial@gmail.com ning üritusel selle omale soetada

Albumi esitluskontserdid leiavad aset:
20.05 – Tallinn, Von Krahl
09.06 – Tartu, Genialistide Klubi
10.06 – Pärnu, Kultuuriklubi Tempel

Koosseis:
Erki Reim – vokaal, kitarr
Bert Järvet – basskitarr, vokaal
Kiina Vargo – kitarr, klahvpillid, vokaal
Ken Koemets – trummid

http://nevesis.ee/