Sündmuste arhiiv

Psühhodisko ilusa-, suve- ja suveniirmuusika eri

140717_BM_Pdisko

Facebook: fb.com/events/1322323584547105/

Seekord pakivad psühhodiskonaudid välja oma parimad ilusa muusika palad.

Ilus muusika (Beautiful Music, BM) on üks easy-listening stiili paralleelliike – kegre muusika, liftimuusika, ajaviitemuusika. Muzak. Enamasti instrumentaalne, kerge ja helge, estraadihõnguline.
Psühhodisko maailmas on üheks ilusat muusikat kandvaks formaadiks vinüülplaatide kõrgaegadel levinud nö suveniirplaadid. Enamasti turismindusega seotud kohtades/riikides (ntx Tenerife, Hawaii jne) välja antud vinüülplaadid mille esikaanel tihtipeale nappides riietes naiste/meesterahvas.

Mängitav muusika on helge, päikeseline kus palju puhkpille, flööte, vokaali ja üllatusi.
Ainult vinüülidelt/vinyl only

Gurmaanimuusika ja psühhodisko raudse eesriide eest ja tagant.

non-stop back2back:

AHTO KÜLVET
&
ANDREAS MCKEOUGH
Prii!/Free!

* Helsingist pärit Tartu-poiss Andreas McKeough on veider vinüülimuusika entusiast kelle proge, krautrocki, jazzi, funk’i, italodisco ja Ida-Euroopa muusika plaadikogu on pärit väikestest poodidest ja täikadelt nii Soomest, Eestist kui ka igalt poolt mujalt maailmast. Tema mixtaped soundcloudis:https://soundcloud.com/dj-herkules-tatti ja https://soundcloud.com/dj-koalap

* Ahto Külvet on ka veider vinüülimuusika entusiast, toimetaja ja Psühhoteek plaadipoe vedaja.
Kõige rohkem erutab teda kummalise väljanägemisega tundmatute bändide ja plaadifirmade toodang ja nendelt uute/vanade pärlite leidmine.
Stiilil pole vahet, peaasi et liigutab.
Andreasega back2back mängmine on omamoodi unelm – hea teada, et oled plaadimängijate taga inimesega kelle muusikavalik on sinu omast veel kraadi võrra psühhom!