Sündmuste arhiiv

ON teater: “Maailma ilusaim tüdruk”

Maailma_Ilusaim_Tydruk_Tomi_Kaisa_Roover

FB: https://www.facebook.com/events/169576813614601/

Siim Maateni ja Kaisa Rooveri kirjutatud ja lavastatud, tõestisündinud loole toetuva monolavastuse “Maailma Ilusaim Tüdruk” sügisesed etendused Eestimaa erinevais paigus. Seiklusliku uurimisretke võtab laval ette näitleja Siim Maaten.

“2011. aastal leidsime oma postkastist päevikud Annelt, kelle soov oli oma lugu avalikustada. Päevikud tõid päevavalgele, et tüdruk elas enese kaitsmiseks 34 eluaasta jooksul viit erinevat elu – igas elus uus nimi ning identiteet. See on monodraama, kuidas Võru Annest sai Londoni Zahra,” tutvustavad materjali Roover ja Maaten. “Päevikute, veinipudelite, seksitööstuse, psühholoog Alice Milleri teooriate, Eesti ja Euroopa lähiajaloo ning Maateni kehastatud tüdrukut kohanud tegelaste kaudu joonistub pilt armastusest, ilust ja ellujäämisest. Pilt Maailma Ilusaimast Tüdrukust.”

Juhtlause 1996. aasta päevikust: “Ta on ägedaim ja erutavaim armastatu, kes mul kunagi on olnud. Ta on uje ja tark ega lase kellelgi end petta. Ta on kaunim kui pornograafi unistus. Ta võib olla suureline ja kapriisne ning samas andestav ja armastav. Ta on tõeline pühapäevalaps, magus kuninganna…”
Etendus sisaldab seksi, uimasteid ja vägivalda. Pere väiksemad liikmed soovitame selle etenduse ajaks koju jätta, kui ei viitsi neile laval juhtuvat selgitada.

Etenduse pikkus 1h 40min

Piletid: 10/7 €

Piletite broneerimine onteater@gmail.com ja müügil kohapeal pool tundi enne etenduse algust. Piletid peagi ka Piletilevis.

Suur tänu: Bois MM ja Eesti Kultuurkapital.

Kontakt:
onteater@gmail.com