Sündmuste arhiiv

Comedy Estonia: See On Stand Up Tartu “Pop Up Preview”

Seeonstand

FB: https://www.facebook.com/events/1123835757747363/
THIS IS A SPECIAL PREVIEW SHOW! Think of it as a “work in progress”, because “See on Stand Up” baby, that’s how it works. We have loads of Open Mics, then previews and THEN the show is ready for the big time. If a “stand up” show hasn’t gone through this process, maybe… just maybe.. it’s theater :D

All tickets 6€, cash only at the door, there are no presales for this event.

****

Comedy Estonia on tagasi traditsioonilise sügistuuriga, suuremana kui kunagi varem! See on Stand Up – üritus, millest kõik kindlasti jõululauas räägivad!

Comedy Estonia on viimase kuue aasta jooksul kokku toonud hulga noori, kel on kaks peamist ühist joont: geograafiline asukoht Eestimaal ja meeletu armastus stand-up-komöödia vastu. Nagu iga asi siin ilmas nõuab harjutamist ja õppimist, nii oleme ka meie nädalast nädalasse käinud mööda vabariiki ringi, uute publikutega kohtumas ja enda oskusi lihvimas. Omavahel arutades jõudsime järeldusele, et aeg on ette võtta meie konnatiigi kõige suuremad lavad!

See on Stand Up tähendabki, et tegemist on stand-up’iga selle kõige ehedamal kujul.
Materjal on kõigil pika töö tulemusena valmis kirjutatud ja laval tekib koomikutel otsene ühendus publikuga. Nii nagu see mujal maailmas alguse sai, on ta nüüd ka Eestis küpseks saanud. See show on parim võimalus ennast kurssi viia, kuhu käesolev kultuurivorm viimaste aastatega jõudnud on. Saladuskatte all võime vihjata, et üsna kaugele, korralik kõhutäis naeru on garanteeritud (aga naljasoone puudumine ei tähenda piletiraha tagastamist)!

***********************************
Comedy Estonia esitleb: See on Stand Up

Sander Õigus
Ari Matti Mustonen
Karl-Alari Varma
Ardo Asperk
Louis Zezeran

Etendus algab kell 20.00 (sissepääs alates 19.00)
Etendus kestab 2 tundi koos vaheajaga
Sobib vanusele 16+

Graafiline Disain
Kaisa Holsting / Sylph Designs

Meediasuhted
Kerti Kulper
Kõik meediaalased küsimused saata: kerti@comedyestonia.com

***********************************