Sündmuste arhiiv

Ol’ Milli debüütalbumi esitluskontsert Genialistide Klubis

OlMill

FB: https://www.facebook.com/events/122397018483738/

Kolmandat hooaega tegutsev Ol’ Mill on suutnud tutvustada bändi omapärast muusikat ja karakterit nii koduses Eestis, aga ka juba Saksamaal ja Hollandis. Kõige põnevam on nende juures see, et olenemata publikust ja kontserdipaigast suudavad noored muusikud juba enne esinemist tähelepanu püüda.
Kolme Viljandist pärit muusikut ühendab nende tahe pakkuda muusika kaudu endile ja kuulajaile elamus, mis avaldab mõju ja harib ka sügavamal tasandil. Sestap on Ol’ Milli muusikastiili raske liigitada – nad alustasid bluusist ja rokkist ning nüüdseks on jõudnud instrumentaalse ja progresiivsema muusika tagalasse.

Ol’ Mill on Golden Gate’i sild mineviku ja oleviku, hullumeelsuse ja terve mõistuse vahel – nad aitavad teid ühelt kaldalt teisele ja kui vaja, siis ka sealt tagasi.

Ansambel Ol’ Mill on valmis saanud oma debüütalbumiga “Sunrise Blues”. Ootame teid kõiki plaadiesitluskontserdile Genialistide Klubisse! Peale kontserti on võimalik soetada endale uus album ning puhuda poistega juttu!

Ansambel Ol’ Milli soojendab Tartu kollektiiv Hõbe. Hõbe on eesti bänd, mille helipilt leiab ennast kuskil funk’i, proge, ja psühhedeelia perifeeriast. Selle ja eelmise sajandi luuletajate loomingust ammutatud sõnadega, on bändil olemas kõik vahendid, et kuulajat meeldivalt üllatada. Jazz-viiul, 70ndate orel, mahe MIDI rhodes ning kummituslik vokaal annavad endast kõik, et edasi anda rahvuspoeetide mõtte- ning tundepuhanguid. Kogu kompotti ohjab kummaliselt gruuviv rütmisektsioon ja haaravad meloodiad.

Kuula ansamblit siit - https://soundcloud.com/h-be
Avame uksed kell 21.00. Hõbe astub lavale 22.00 ning Ol’ Mill orienteeruvalt 23.00.

Pilet 3/5€. Sooduspilet õpilastele ja üliõpilastele.

Kuula rohkem siit:
https://soundcloud.com/ol-mill
https://www.youtube.com/watch?v=iAAVBedTrNw

https://www.youtube.com/watch?v=_uN6e6N_Bt8