Sündmuste arhiiv

Mang Ont albumi Võhk esitlus, Diäb Soule(FIN) Estoner

MangOnt

FB: https://www.facebook.com/events/467962453573112/

30.09.2017 on see päev, kui Mang Ont esitleb Genialistide Klubis oma esimest täispikka albumit “Võhk”. Kaasa aitavad Estoner ja Diäb Soule. Algus kl. 22.00. Pilet 5€

Mang Ont on Tartu bänd, mis alustas oma tegevust aastal 2012 vokaalinstrumentaalse nelikuna. Koosseisuliste muudatuste tulemusena on Mang Ontist saanud instrumentaalset doomi mängiv trio. Muusikaliselt on Mang Ont madalaks tuunitud kitarride massiivne ja fuzzine, kahe kidravõimu ja kahe bassivõimu, raske käega trummimängu ja droonisündi võigaste helide ning müra toores jõud. Suhteliselt noore underground bändina On Mang Ont jõudnud esineda kohalikes Eesti klubides, Lätis ja Soomes, avaldanud EP ja selle aasta juunis täispika albumi „Võhk“.
https://mangont.bandcamp.com/album/v-hk-2
https://www.youtube.com/watch?v=dEdoLzThICU

https://www.facebook.com/ManGOnT/

 

Estoner
Olles tegutsenud 7 aastat, võib ansambli mõjutustes kuulda tummist doom-metali raskust, progressiivset ülesehitust, post-metali hüpnootilist atmosfääri ja katset kogu kompott vürtsitada vanakooli psühhedeelia sürreaalsete efektidega. Aja jooksul on Estonerit kirjeldatud igasuguste žanrinimedega, kuid õigem oleks lihtsalt öelda, et tegu on eksperimentaal-metal bändiga. Pärast demoplaadi ja debüütalbumi „The Stump Will Rise“ avaldamist 2011. ja 2012. aastal on Estoner andnud rohkelt kontserte Eestis ning 2013. aasta suvel käinud kontserdituuril Euroopas. Aastaid kestnud vaikuse järel, täis veel rohkem eksperimenteerimist veel madalamate ja tihkemate helimassiividega, murdis Estoner end maakoore alt taas välja ning üllitas 2016. aasta aprillis uue kauamängiva “Lennud Saatana Dimensioonis”, millele järgnes ka kontserdituur Euroopas.
https://www.facebook.com/estonerband/
https://estoner.bandcamp.com/

https://www.youtube.com/watch?v=fOlX9BKPfQE&t=4s

 

Diäb Soule on fuzziselt rokkiv, naisvokaaliga stoner metal bänd Soomest. Praeguseks on ilmunud splitina avaldatud EP.
https://diabsouleband.bandcamp.com/releases
https://www.youtube.com/channel/UChtHdNUqD8eS3G6KctiFOmA?app=desktop

https://www.facebook.com/pg/diabsouleband/about/?ref=page_internal