Sündmuste arhiiv

DND + Sibyl Vane. Albumi “Kõikide haiguste ravi” esitluskontsert

DND

FB: https://www.facebook.com/events/1959444764333583/

DND esitleb sellel sügisel ja talve hakul oma värsket albumit „Kõikide haiguste ravi“. Ametlikul 15. septembril ilmunud album tõusis juba nädal peale avaldamist Eesti plaadimüügi edetabeli tippu. Kolmes formaadis (CD, vinüül (limiteerituna kolmes eri värvis) ja kassett) ilmunud kauamängiv on saanud muusikasõpradelt äärmiselt sooja vastuvõtu. Uut kauamängivat esitletakse kontsertidega üle Eesti oktoobris, novembris ja detsembris. Kontserdil tulevad esitlusele nii viimase albumi lood kui ka parimad palad bändi varasemast loomingust.
ERRi kultuuriportaalis avaldatud arvustuse sõnul pole DND melanhoolia lihtsalt poos, see on põhjalikult läbi tunnetatud ja ootamatult sügavale tungiv kraam.
„…”Kõikide haiguste ravi” näol on aga tegemist justkui pikkade eneseotsingute lõpp-punkti, vormilt ja sisult tervikliku, igasugusest ballastist prii, eneseteadliku ja -kindla albumiga. Juba must-valge kujundus on lihtne, minimalistlik, ilus.“
FB: https://www.facebook.com/deadnextdoor/
YouTube: https://www.youtube.com/user/deadnextdoor
Kontsertidel astuvad lisaks DNDle üles kamraadid ansamblist Sibyl Vane, kelle uus album ilmus käesoleva aasta kevadel. Ühtlasi on ülesastumised DNDga jätk Eesti ja kaugemate riikide kriitikutelt positiivset vastukaja saanud albumi esitlustele.
„Veenvalt on täidetud ära ootamatu tühimik Eesti rockmuusikas, kuskil seal kodukootud Epliku ja Ewerti indi ning kõiksugu tanelpadarite ja jaagupkreemide kloonide mõttelaisa raiumise, mida keel ei taha väänduda päriselt rockiks nimetama, vahel. Viimastega pühib Sibyl Vane lõdva randmega põrandat. /../ Sibyl Vane on õnneks jäänud ja seda loomulikku, veidi vihast ja rajult kõlavat rock’n’roll’i vaimu on neis kõigist eelmainituist enam.“ (ERRi kultuuriportaal)
FB: https://www.facebook.com/sibylvaneband
Instagram: https://www.instagram.com/sibylvaneband/
YouTube: https://www.youtube.com/user/sibylvaneofficial
AJAKAVA:
Uksed avatakse kell 21
22 – Sibyl Vane
23 – DND
Pilet maksab 8 eurot.
Kohapeal on müügil mõlema bändi fännitooted ja albumid.