Sündmuste arhiiv

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 1: filmiõhtu “Babe”

Filmiõhtu_Babe

FB: https://www.facebook.com/events/183223132234497/

Nähtamatud Loomad alustab Tartus igakuist üritustesarja Nähtamatute Loomade õhtud!

Nähtamatute Loomade õhtud on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid; saab lahendada praktilisi ülesandeid ja teha kõike muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia baasil toodetuga. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ning ei pelga erimeelseid arvamusi.

Esimene Nähtamatute Loomade õhtu toimub teisipäeval, 24. oktoobril kl 18.00, mil näitame mängufilmi “Babe” (Chris Noonan, 1995).
“Babe” on maailmakuulus südamlik film põrsakesest, kes pääseb napilt söögilaualt ning hakkab lambakarjuseks.

Üritus on tasuta ning kohapeal pakume vaatajatele tasuta maitsvaid suupisteid.

Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud ning pärast filmi võivad huvilised tutvuda meie organisatsiooni tegevusega ning jagada teistega filmimuljeid. Lisaks on võimalik toetada Nähtamatute Loomade tegevust annetusega, et saaksime jätkata tööd Eesti farmiloomade kaitseks.

Kohtume 24. oktoobril kl 18.00 Genialistide Klubis esimesel Nähtamatute Loomade õhtul! :)