Sündmuste arhiiv

Trump Conceptioni plaadiesitluskontsert Tartus

TrumpConception

FB: https://www.facebook.com/events/1987024058239327/

Trump Conception on Janno Trumpi loomingut esitav jazz’i-, funk- ja maailmamuusika piirimail mängiv 10-liikmeline gruuviorkester. Tänavuse Jazzkaare “Noore Jazzitalendi” auhinna pälvinud bassist Janno Trump kutsus bändi kokku 2015. aasta kevadel ning täpselt aasta hiljem valmis nende debüütalbum “One”, mis valiti Raadio Tallinna poolt “kuu plaadiks”.

“Ei juhtu just sagedasti, et Eesti muusikud astuvad mustade muusikute pärusmaale ja vannuvad truudust gruuvile. Trump Conception, eesotsas bassist Janno Trumpiga, on seda teinud ja tulemuseks on enneolematul tasemel kőlav orkestreeritud r’n’b ja tipptasemel groove,” kiidab ansamblit Hedvig Hanson.

Tänaseks päevaks ulatuvad Trump Conceptioni kontserdid ka Eestist kaugemale – 2017. aasta suvel esineti Klaipeda Jazz Festivalil Leedus ja Saulkrasti Jazz Festivalil Lätis. Kontserdireiside vahepeal salvestas bänd suvel oma teise albumi „Wait For It“. Uus muusikaline materjal valmis Eesti Raadio 1. stuudios, kus lisaks helile jäädvustati samaaegselt ka videopilt. Erinevalt eelmisest albumist, on seekord tegu live-albumiga, kus lisajõuna on kaasatud ka Liis-Helena Väljamäe keelpillikvartett. Heli salvestas ja ka järeltöötles Jose Diogo Neves ning videorežissöör oli Martin Randalu.

Uut albumit “Wait For It” esitleb Trump Conception Tartus Genialistide Klubis 25. oktoobril algusega kl 20.00.

Janno Trump – bass, kompositsioonid
Madis Muul – klahvpillid
Pent Järve – kitarr
Caspar Salo – perkussioon
Dmitri Nikolajevski – trummid
Danel Aljo – tenorsaksofon
Keio Vutt – baritonsaksofon
Allan Järve – trompet
Tanel Kuusk – trompet
Johannes Kiik – tromboon

Pilet: 7€
(kohapeal sularahas)

www.jannotrump.com