Sündmuste arhiiv

Gruusia filmiõhtu koos Anna Gavronskiga: “Sädemete jõed”

Roheline_liikumine

FB: https://www.facebook.com/events/1955904631335961/

Kas hüdroenergia on jätkusuutlik? Kuidas investeeritakse Euroopa maksumaksjate raha? Mitu korda on Gruusia kõige massiivsem tamm Tigutornist kõrgem? Millega tegeleb endine Gruusia staarjalgpallur?

Kui vähemalt üks neist küsimustest pani hetkeks mõtlema, on põhjust tulla 15. novembril Genialistide Klubisse filmi vaatama! Näitame suurel ekraanil dokumentaalfilmi „Sädemete jõed“ ning jätame aega ka selleks, et filmis nähtu üle koos autor Anna Gavronskiga arutleda.

Film räägib Gruusia keskkonnaaktivisti Dato Chipashvili silme läbi loo Gruusia hüdroelektrijaamade poolt põhjustatud probleemidest. Kuna tasases väikese hüdroenergia potentsiaaliga Eestis puudub otsene kokkupuude hüdroenergiaga, ei suuda me ka pahatihti hoomata sellega kaasnevaid probleeme. Kõnealune film pakub selle mõistmiseks häid võimalusi.

Film valmis MTÜ Mondo kaasabil ning linastus osana dokumentaalfilmide sarjast „Meie maailm“ ETV ekraanil. Oma panuse filmi valmimisse andis ka Eesti Roheline Liikumine, kes toetab Gruusia aktiviste nende võitluses.

Sissepääs on kõigile TASUTA.

Kohtumiseni Genialistide Klubis!