Sündmuste arhiiv

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 2: filmiõhtu “Peaceable Kingdom”

Nähtamatudloomad

FB: https://www.facebook.com/events/165398284051088/

Nähtamatud Loomad kutsub sind juba teisele Nähtamatute Loomade õhtule! Esmaspäeval, 27. novembril kell 19 vaatame Genialistide Klubis filmi „Peaceable Kingdom“ (2009). See auhinnatud dokumentaalfilm jälgib mitme farmeri teekonda, mille tulemusena kujuneb farmeritel ajapikku välja aina tugevam side nende hoole all olevate loomadega. Nad seisavad silmitsi raske dilemmaga: kas minna kaasa sotsiaalse surve ja traditsioonidega või kuulata oma südametunnistuse häält?

Pärast filmi leiab aset arutelu, kus kõik on oodatud oma mõtteid jagama! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik tutvuda organisatsiooni tegevusega ja osta Nähtamatute Loomade meeneid. Lisaks on võimalus toetada annetusega Nähtamatute Loomade tegevust Eesti farmiloomade heaks.

Üritus on kõigile tasuta, pakume filmi kõrvale ka suupisteid.

Nähtamatute Loomade õhtud on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 27. novembril kell 19 Genialistide Klubis!