Sündmuste arhiiv

MandoTrio “Ilma sünnib” + Villu Talsi soolokontsert

1522089948611_gen klubi

FB: https://fb.com/events/562813064095826/

MandoTrio debüütplaat “Ilma sünnib” tuuril Genialistide klubis(23. aprill) astub üles ka MandoTrio kõikide liikmete õpetaja ning mentor Villu Talsi.

Villu Talsi on kahtlemata mees, kelle soolokontserdit ei taha maha magada mitte keegi. Tegemist on ansambli Curly Strings liikmega, kelle muusikamaitse, stiilipuhtus ja mänguoskus ei jäta kedagi külmaks.

MandoTrio on kolmest energiat täis noorest mandoliinimängijast koosnev pärimusklassikat ning omaloomingut viljelev koosseis, mis sai alguse 2016. aasta oktoobris. Lisaks topeltkeelte tärinale kasutab MandoTrio stomp-boxi ja octaverit, et lisada bassi ja trummi! Aga miks mandoliinid? Sest kunagi ei saa neil küllalt ei mandoliinipolkast ning veidi mandoliinitremolot lisab peole vaid vunki juurde! Ja olgem ausad – kui tihti te ikka trehvate kolme mandoliinimängijat?

MandoTrio missiooniks on saanud nakatada inimesi mandoliinihullusesse. Hans on pärit Tallinnast, Kristjan Liimalast ning Tanel Jõgevalt, kuid neid on üle Eesti kokku toonud Viljandi, TÜVKA ja põline kiindumus mandoliinidesse pärimusmuusikas.

Ansambli moodustavad: Hans-Mihkel Vares, Tanel Sakrits ja Kristjan Kuusmik.

Pilet: 5 € / 3 € (õpilane, üliõpilane, pensionär), müügil kohapeal