Sündmuste arhiiv

Prophets VI

_prophets

FB: https://www.facebook.com/events/1306686879432092/

Tere, sõbrad!

Esiteks, suvi on põhimõtteliselt ukse taga ja sellega seoses hakkame tänavuse hooaja otsi kokku tõmbama. Siiski on Skeneraator Festivalini veel aega ja sellega seonduvalt otsustasime viia Prophetsi sariürituse üheks lisa õhtuks ka Tallinnasse. Niisiis kuulutavad prohvetid teile head muusikat 11. mail Tartus, Genialistide Klubis ja 12. mail Tallinnas, Von Krahlis.

Teiseks, nii Tartus kui ka Tallinnas on võimalik osta Skeneraator Festivali early-bird unikaalse siiditrükiga fännipileteid hinnaga 30 € tükk ja neid on võimalik soetada veel ainult maikuu Prophetsi üritustel. Soovitame julgelt osta piletid otse korraldajate käest, sest nõnda saate teie tulla Skeneraatorile 15 eurot soodsamalt!

Nüüd siis esinejate juurde…
~
Kovaa Rasvaa (FIN)

Spetsiaalselt eelmisel suvel alustatud läbirääkmised on kandnud vilja ning meil on hea meel tervitada eksklusiivselt kaheks kontserdiks Eestisse ja tervesse Baltikumi tulevat Kovaa Rasvaa. Tegemist on endiste Khatarina liikmetega, keda mõni võib mäletada Reggae baari aegadest. Kovaa rasvaa mängib soome hardcore’i mida on segatud 80. thrash metali ja grindiga. Bändis on 3 neidu ja üks tüüp. Sõnum võib olla poliitiline ja samas ka mitte, võtke kuidas tahate Bänd on tuuritanud ka USA läänekaldal ning hetkel tegutseb Svart Recordsi alt. Sel suvel esinevad nad esimest korda ka Obscene Extreme – 20th Anniversary festivalil.

FB: https://www.facebook.com/KovaaRasvaa/
Soundcloud: https://soundcloud.com/svart-records/kovaa-rasvaa-kovaa-rasvaa
~
Fire at Seaparks (Viljandi)

Tegemist on ebatraditsioonilise bassi ja trummiga või siis trummi ja bassiga, oleneb kuidas võtta. Muusika on unelev, unistav ja kergelt melanhoolse vaibiga ning viib su psühhedeelsesse seisundisse. Duo jõuab muusikaliselt esitada seda mida nii mõnigi bänd ei suuda ka kolmekesi.

Peab mainima, et bänd on kõik oma lood pisiasjadeni välja mõelnud ja ainuüksi sellepärast tasuks neid kuulama tulla.

FB: https://www.facebook.com/Fireatseaparks/
Soundcloud: https://soundcloud.com/fireatseaparks
~
Fhtagn (Tartu)

Fhtagn on superkülm okeaaniline hukatus ehk siis madalsagedustel fuzziselt kärisev ja mürisev
doomine instrumentaaltrio Tartust. Bänd on andnud välja kaks albumit, millest viimane tuli välja 3. aprillil. Hans ja Esko on aktiivsed liikmed ka Mang Ontis.

Oleme põnevil, kas nad otsustavad Prophetsil teha plaadiesitluse või on neil midagi muud plaanis, aga elame näeme :)

FB:https://www.facebook.com/Fhtagn-738599036216018/
Bandcamp:https://fhtagn1.bandcamp.com/album/n-iaudu
~
Kerosin (RUS)

Traditsioonilise punk-rock’i (Ramones, Iggy Pop, Misfits, The Clash, Dead Kennedys, Social Distortion), klassikalise rock n’ rolli ja rockabilly (Cash, Elvis, Chuck Berry) mikstuur otse Moskvast, kes tähistavad tuuril oma kümnendat tegutsemisaastat. Lava on Kerosin jaganud selliste vanaisadega nagu The Adicts ja The Misfits. Praegu on nad lindistamas uut albumit ning loodetavasti esitavad nad Prophetsil ka mõned värsked lood.

Homepage: http://www.kerosin13.ru/en/
~
DJ’d
~
TBA
~
PILETID
~
Esimesel tunnil 5€
Hiljem 7€
~
Poster made by Anna Otsolainen