Sündmuste arhiiv

Suvila avapidu: Odd Hugo / MIR / Uku Masin & Vandaal / DJ’d

IMG_3266

FB: https://www.facebook.com/events/1252360071566249/

Genialistide Klubi, Möku ja GenGöök ootavad kõiki häid inimesi Magasini Tänava Suvilasse! Suvehooaja avamisel on kavas kolm live’i – Odd Hugo, MIR, Uku Masin & Vandaal – ning hilistel tundidel kolm DJ’d – Hyyru, Kaspu ja Anssi Nieminen. Tule, kuula ilusat muusikat, tantsi, naudi!

Magasini Tänava Suvila välilaval alates kell 19:

ODD HUGO

Suvine Odd Hugo live on midagi nii südantsoojendavat, et välistatud ei ole ka armumine. Uut albumit “The Road” esitlenud ansambli väljendusrikas indie-folgilik looming, andekas musitseerimine ning positiivsed emotsioonid esindavad kõike seda, mida Suvila pakkuda tahab.

Siin kuulamiseks “A Place That I Know”, albumilt “The Road”: https://www.youtube.com/watch?v=DqrGTWgbPTo

MIR

Spontaanne, improvisatsiooniline ja rütmiline MIR on noor pop-jazzi viljelev kollektiiv Tartust. Iidolitena on nad nimetanud Erki Pärnojat ja Liisi Koiksonit, aga kõige olulisem on ikkagi ansambli enda loodav kaunis muusika, mida kuuleme reedel õhtu avalöögina.

Avasta MIR: https://www.facebook.com/MIRestonia/

UKU MASIN & VANDAAL

Elevust tuleb tekitama improvisatsioonilis-eksperimentaalne DJ-set vokaalsaatega. SÜNKil käinud mäletavad, teised saavad salvestust kuulata: https://bit.ly/2ktqFGj

Genialistide Klubi sohvasaalis alates kell 22:

Hyyru (Inner Space Disco)

DJ Hyyru kuulab kriitilise ja konstruktiivse meelega kõike, mis muusikas parasjagu toimub, kuid peosituatsioonis võib tema kohta kasutada hashtage #house, #disco ja #techno, mis selekteeritud plaadikotti nii osavalt, et isegi žanrikaugem publik kõrvu hakkab liigutama. “Muusika peab olema tuus või lõbus,” ütleb Hyyru ja rahvas tantsib.

(Mariliis Mõttus, Müürilehe elustiili- ja muusikatoimetaja)

Anssi Nieminen (Overfitting Disco)

http://overfitti.ng-dis.co/archives/author/anssi

Anssi on discomuusikaga obsessiivses suhtes. Seejuures ei leia tema vinüülplaadikastidest enamasti peavooluhitte, et ruumi jääks ülistiilsetele ning tihti rariteetsetele tantsupärlitele.

Kaspu (tahaks ka siia kirjutada mingis vormis disco, aga…)

https://www.mixcloud.com/kaspar-aug/

…seekord soojendab tantsupõrandat kaunistavaid puusalihaseid peamiselt hausiga, kuhu sisse satub ilmselt ka midagi täiesti teistsugust. Peamine, et armastav emotsioon saaks edastatud.

Nii väli- kui siseprogramm on tasuta – tere tulemast!