Kava

Concrete Kaspu

adult-blocks-carry-1079010

FB: https://www.facebook.com/events/199899510703662/

Genklubi esimese korruse jahedal betoonpõrandal on väga mõnus paljajalu olla. Suvist ja kerget, sügavat ja võnkuvat ja igast muud haussi valib muidugi Kaspu.

It’s ok to take your shoes off on the new, hard concrete. All kinds of music but mainly the house kind of music will be selected by Kaspu.

Kasuta / Free

Lauatenniseturniir Magasini tänava Suvilas

pinks222-01

FB: https://www.facebook.com/events/1743895005691490/

Igaesmaspäevane tänavapinks turniiriformaadis. Olenevalt osalejate arvust toimub paaris- või individuaalturniir. Osalemine lubatud ainult hea tujuga!

Mänguvahendeid on ka kohapeal. Võimalikud muutused ajakavas antakse teada selle eventi seinal.

Võitmist, pallide kvaliteeti ja reketikummide siledusprotsenti mõnusast ajaviitest tähtsamaks pidavad sportlased ei ole meie amatöörturniiridele teretulnud. Ka pikki aastaid trennis käinud harrastussportlastel ei ole ilmselt väga põnev oma kättesaamatuid serve demonstreerides amatööride vastu mängida.

Parimaid auhindab turniiride suursponsor Möku!

PS Austame naabrite öid pärast kl 22 ning hoiame jutud pärast seda vaiksel helitasemel. Aitäh!

 

Comedy Estonia: Möku Open Mic

comedyestonia

FB: https://www.facebook.com/events/459922964472153/

Comedy Estonia tuleb taas Mökusse, et korraldada järjekordne Open Mic üritus!

Open Mic on show, kus nii uued kui ka kogenenumad koomikud saavad proovida oma uut materjali mõnusas ja pingevabas keskkonnas. See annab uutele tulijatele võimaluse ennast laval proovile panna ning tutvuda rohkem stand-up’i žanriga.

Kui tahaksid esineda meie Open Mic üritusel, siis kontakteeru meiega Facebook’i kaudu või kirjuta info@comedyestonia.com

Antud üritus on enamjaolt eestikeelne.

Open Mic algab kell 20:00. Sissepääs on tasuta, kuid ürituse lõpus liigub ringi väike korvike, kuhu saab poetada kuldmünte juhul kui esinejad teile meeldisid. Me kasutame saadud toetusi, et ringi liikuda mööda Eestit ja teieni tuua aina rohkem etendusi, seega oleme meeletult tänulikud, kui otsustate meie tegevusi toetada.

**********************
#openmic

Design Workshop

36888038_10156411267257192_1057154870756245504_n

FB: https://www.facebook.com/events/262132917895156/

Suvistel teisipäevadel saab Suvilas joonistada, lõigata, värvida ja kleepida ning seda kõike meie hea sõbra Mehmeti (ingliskeelsel) juhendamisel. Esimesel korral on kavas eksliibriste loomine; vahendeid saab kohapealt, kuid võib ka ise kaasa võtta. Järgmistel kohtumistel on plaanis luua kollaaže, avastada tüpograafiat, tegeleda plakatikunsti ja muuga. Oodatud on kõik, kes suvel veidi kätt tahavad harjutada – varasem kogemus ei ole oluline! Halva ilma korral toimub Genialistide klubi saalis (sissepääs linnamüüri poolt trepist).

Mehmet about 10 July: “Two-hour workshop on basic principles of visual design with applied work on personal marks and exlibris design.”

About 24 July: “This week, we’ll attempt to re-create an existing piece of design, such as a book or album cover. Choose an album or book you enjoy and we can discuss how to rework it from a new angle. We’ll be working with collage technique this week so feel free to bring scraps and/or old mags, brochures for source material. As usual, we’ll be providing the basics.”

Tere tulemast! :)

Mölkkyturniir Magasini tänava Suvilas

Molkky

FB: https://www.facebook.com/events/2117630025134729/

Mölkky on Soomes leiutatud viskemäng. Soome meistrivõistlusi mölkky’s peetakse alates 1997. aastast Lahtis. Tartu meistrivõistlusi mölkky’s peetakse alates 2016. aasta 5. juulist Magasini Tänava Suvilas.

Võistluse suursponsoriks on Möku baar, osavõtjaile hoiab pöialt Magasini 5 kojamees.

Osalema võib tulla nii üksi kui ka mitmekesi, võistkonnad moodustame kohapeal.

Vesise/talvise ilma korral sündmus ei toimu.

 

“Õhtud ülikoolilinnas”: “Keskkonnaaktivism ja keskkonnakaitse – kas sõbrad või vaenlased?”

Ülikoolilinna_õhtud

Milline on Eestis tegutsevate keskkonnaaktivistide ja looduskaitseorganisatsioonide maine? Mis on nende eesmärgid ja eesmärkide saavutamise strateegiad? Kas ja kuidas saavad keskkonnakaitseorganisatsioonid ja riik teha koostööd looduskaitse vallas? Just need on küsimused, millele vastuseid otsime. Esinevad kodanikuühenduse Eesti Metsa Abiks juhatuse liige Linda-Mari Väli ja Keskkonnaministeeriumi looduskaitse nõunik Hanno Zingel.

Modereerib Madis Hindre, loengutele järgneb avalik diskussioon, kus ka publik on oodatud sõna sekka ütlema.

DJ Igor Lager (otse Moskvast!)

EB74C332-98C2-4BEB-9B4E-4A0F3BBD4E78

FB: https://www.facebook.com/events/245685472702478/

Meie hea sõber ja DJ Igor Lager kasutab taaskord mitu kuud etteostetud rahvusvahelisi reisipileteid ja tuleb otse Moskvast keerutama nii plaate kui inimesi.

Igor: “Swing, salsa, soul, bossanova, funk. И я.”

Our good friend and DJ Igor Lager straight from Moscow is once again bringing his joyful personality to Tartu in order to spin the dancefloor with music from his vinyl records. This time he’ll be playing swing, salsa, soul, bossanova and funk.

Kiwanoid Suvilas ja Genialistide klubis

kiwa-by_jelena_glazova

FB: https://www.facebook.com/events/2276594352354211/

Algus vinüülidelt, jätkub kell 22 Genialistide klubis.

✦ Live: Bucharest (IL) ✦

Bucharest by Sofia Ekberg Ekendahl

FB: https://www.facebook.com/events/205667359974766/

Päev enne Intsikurmul üles astumist kütab Magasini Tänava Suvilas ansambel Bucharest. Tänasel päeval Tel Avivis tegutseva bändi moodustavad neli Jeruusalemmast pärit sõpra: Danny Finkentahl, Guy Cohavi, Adiel Goldman ja Yaniv Horovitz.

Bändi loomingut inspireerivad 1970.-te lõpu CBGB ja UK post-punk skened, aga ka kaasaegne Tel Avivi muusika ning isegi selle linna niiskus. Kuigi Bucharesti muusikas kõlavad üheskoos nii lootus kui lootusetus, on bändil piisavalt andunud fännid, et neile sellegipoolest kõikjale järgneda.

Kuula ja tutvu uue albumiga “Budapest”:
https://bucharest.bandcamp.com/
Videod, sh Positivuselt 2017:
https://www.youtube.com/channel/UCTfPJF46BuT8xEmnEgMGI_Q
Lisaks:
https://www.facebook.com/bucharestband/ ja
https://www.imu-music.com/bucharest

✫✫✫
• Kontsert on tasuta! / Free entrance!
• Kehva ilma korral toimub Genialistide klubi saalis. / Will happen in Genialistide klubi’s hall in case of bad weather.
✫✫✫

Following their successful Baltic’s tour last summer Bucharest are coming back to Estonia and playing a concert at Genialistide klubi, just before their appearance at Intsikurmu.

BUCHAREST is the alias of four childhood friends from Jerusalem – Danny Finkenthal, Guy Cohavi, Yaniv Horovitz and Adiel Goldman. Living, creating and hanging out in downtown Tel Aviv, these four fellas are avid believers of the D.I.Y ethic.

Their music is inspired by the CBGB bands of the late seventies, UK’s post punk scene and Tel-Aviv’s current bands and humidity, a combination that creates a unique sound that feels at home and out of place at the same time.

This dual soundtrack is embodied with fuzz, reverb and desperation alongside heartbreaking hopeful melodies.
Can you shake your hips to the sound of utter despair?
Between reminiscing the past and being anxious about the future, BUCHAREST is at the moment.

The band’s debut album ‘Bucharest’ which came out in 2013 received many praises by music critics and led to a devoted fan base that follows them everywhere.

Listen to their music and new album ‘Budapest’:
https://bucharest.bandcamp.com/
Videos, incl from Positivus 2017:
https://www.youtube.com/channel/UCTfPJF46BuT8xEmnEgMGI_Q
More info:
https://www.facebook.com/bucharestband/ and
https://www.imu-music.com/bucharest

Live: Alise Khramina (RU)

DSC_1067-2Ы

FB: https://www.facebook.com/events/275420383007125/

Alise Khramina nimetab ennast ise bardiks – jutustajaks ja laululoojaks Venemaalt, kelle laulud on tundlikud ja vastuolulised, nii õrnad kui rasked. Tema lood jutustavad ajatutest teemadest, nagu aeg, armastus, absurdsus ja vastuolud. Kuigi nendest ajatutest ja sügavalt inimlikest teemadest laulab Alise vene keeles, lubab ta publikule, et lugude intonatsioon siiski teeb selgeks, millest laulus parajasti juttu.

Tutvu Alise loominguga tema Soundcloud‘is ja tule kontserdile, mis algab kell 20 ja on kõigile huvilistele tasuta!
Halva ilma korral liigume Genialistide klubi saali.

RU:  Дамы и господа! 25.08.2018 – это будет суббота – в 20:00 по местному – акустический концерт в Genialistide Klubi (Эстония, Тарту, Magasini 5).

Если вдруг вы будете в это время, в этом городе, заходите на огонек!
Алиса Храмина – автор-исполнитель песен. Если попытаться привязать жанрово: рок, фольклорно-цыганские баллады, немного блюз.
Послушать песни можно тут: https://soundcloud.com/alise-khramina.
Темы песен: время, любовь, пустота, абсурдность, противоречия. Песни на русском, но и тем, кто не владеет языком, по эмоциональности исполнения будет понятно, о чем они ;)
Заходите, будет искренне и энергично!

ENG: Alise Khramina calls herself a bard from Russia. The moods of her songs are sensitive, contradictory, both gentle and hard. Her song themes are time, love, absurdity and contradictions.

Although Alise sings in Russian, she promises that the intonations will make it clear what her songs are about.
You can listen to the songs on the author’s page: https://soundcloud.com/alise-khramina

The concert will start at 8pm and is free for all! In case of bad weather we’ll move to Genialistide klubi’s hall.