Kava

Jam Night 8

Trummiring

FB: https://www.facebook.com/events/558194901200130/

21. november TEISIPÄEV, algus 20:30. lõpp 23:59 Jämm
https://www.facebook.com/groups/1505728169522682/
Klaveriruumis
Pillid , kitarr, djembed, darbukad, raamtrumm, kitarr, tuva, vokaal…
Tel 54597270

In the lounge
Instruments, guitar, djembes, darbukas, tuva, vocal…
Mob 54597270

Noche Latina

20645319_1910704372516586_8071004581660663896_o

FB: https://www.facebook.com/events/1878477428835437/

Üks parimaid Tartu ladina pidusid on taas tulekul. Ühine meiega Genialistide Klubis Noche Latina tantsupidudel!

Noche Latina on meeleolukas sündmus, kus saab tantsida parimate salsa, bachata ja teiste Ladina-Ameerika lugude saatel, alates kl 22st kuni klubi sulgemiseni. Kõikide teie tantsusammude jaoks on piisavalt ruumi ning hulganisti inimesi, kellega tantsida ja vahvasti aega veeta.

Ei ole tähtis, kas oled algaja või kogenud tantsija – igaüks on sellele peole südamest teretulnud.

———–

One of the best latin parties in Tartu is coming up soon. Join us in Genialistide Klubi for our Noche Latina dance parties.

Noche Latina is a fun event where you can dance all the best salsa, bachata, and latin tunes, starting from 22.00 until closing time. There is plenty of space for all your moves and a lot of people with whom to dance and have fun.

It doesn’t matter if you are a beginner or an experienced dancer, everyone is more than welcome at this party.

Comedy Estonia: English Comedy Night – Tartu

ComedyEstonia_22.11

FB: https://www.facebook.com/events/150559649014542

Comedy Estonia is super proud to have been bringing International comedy to Estonia and the Baltics for 7 years now. We continue our ALL ENGLISH nights in November with a huge double headliner show featuring Australia’s acclaimed bearded comedy super-nova Nick Cody along with Northern Ireland’s fastest rising stand-up comedy star Micky Bartlett!

NICK CODY (AUS)

The Daily Telegraphy in the UK describes Nick Cody as a ‘force to be reckoned with’ and his reviews in the press are superb. In the last 12 months, Nick made his US TV debut on CONAN, performed at the Just For Laughs Festival in Montreal, had two runs at The Soho Theatre in London, performed his brilliant 3rd solo Edinburgh fringe and just generally kicked ass around the globe. This is Gimmick-free stand-up comedy at its very, very best from the acclaimed Australian funny man who has been hailed across the UK and in America as one of the most exciting standups to come out of Australia in a generation.

“Nick Cody is a revelation… Both uncontrollably-laugh-out-loud funny and hang-your-head-in-shame funny” ★★★★ Herald Sun, Australia

“The bearded Aussie delivered a master class in stand-up” ★★★★ Herald, UK

MICKY BARTLETT (IRL)

Northern Ireland’s Micky Bartlett is gathering both momentum and acclaim as one of the fastest rising stars on the UK live stand-up circuit. Described by the Arts Award Voice as ‘Genuinely Hilarious’, at home he is known for his hilarious TV appearances including 2 series of BBC NI’s “Monumental”. Micky was also the studio warm-up guy for “TFI Friday” and “Top Gear”, has performed four smash-hit solo Edinburgh fringe shows and has toured the UK with Tommy Tiernan.

“A stand-up natural with great command of the audience and engaging everyman… A masterful way of delivering with punch and style… for a devastating pay-off. Impressive!’ ★★★★ Chortle, UK

“Intelligently done and always funny” Broadway Baby, UK

**********************************
Headliners:
NICK CODY (AUS)
MICKEY BARTLETT (IRE)

Host: Louis Zezeran

Tickets 8€/6€ at Piletilevi and if available, at the door cash only

Show is recommended for 16+ but hey, we don’t check your documents so knock yourself out
************************************

Comedy Estonia on juba seitse aastat toonud Eestisse ja teistesse Balti riikidesse rahvusvahelisi koomikuid ning novembris jätkame ingliskeelseid komöödiaõhtuid kahe tunnustatud välismaise koomikuga: meie publiku ette tulevad Nick Cody Austraaliast ja Micky Bartlett Põhja-Iirimaalt!

NICK CODY (Austraalia)

The Daily Telegraphy soovitab Nick Codyl kindlasti silma peal hoida ja tema etteastete arvustused on alati suurepärased. Viimase aasta jooksul on Nick üles astunud USAs Conan O’Brieni jutusaates, esinenud Kanadas Montrealis Just For Laughs festivalil, korraldanud kaks show’d Londonis asuvas Soho teatris, esinenud kolmandat korda soolo-show’ga Edinburghi Fringe’i komöödiafestivalil ja üleüldiselt terves maailmas laineid löönud. Nicki stand-up’i stiili on kiidetud nii Suurbritannias kui Ameerikas ja paljude hinnangul on ta üks viimase aja parimaid Austraalia koomikuid.

„Nick Cody on ilmutus… Ta on kontrollimatult naljakas ja samas tekitab meeletut piinlikkust.” Herald Sun, Austraalia

„See Austraalia habemik esitab kõrgema klassi stand-up’i.” Herald, Suurbritannia

MICKY BARTLETT (Põhja-Iirimaa)

Põhja-Iirimaalt pärit Micky Bartlett väärib märkimist kui üks kiiremini populaarsust koguvaid koomikuid Suurbritannias. Arts Award Voice kirjeldab teda kui „tõeliselt naljakat” koomikut, kodumaal on ta tuntud ka tänu Põhja-Iirimaa BBC kanalil jooksnud telesaatele „Monumental”. Micky on olnud ka rahvaergutaja saadetes „TFI Friday” ja „Top Gear”, tal on olnud neli ülimenukat soolo-show’d Edinburghi Fringe’i festivalil ja ta on tuuritanud Suurbritannias koos Tommy Tiernaniga.

„Stand-up-koomikuks sündinud, kontrollides hästi publikut ja suutes kõiki paeluda… Tal on imeline oskus rääkida oma lugusid tabavalt ja stiilselt… tulemus on lausa hävitav. Muljetavaldav!” Chortle, Suurbritannia

„Intelligentselt teostatud ja alati naljakas.” Broadway Baby, Suurbritannia

**********************************
Peaesinejad:
NICK CODY (AUS)
MICKEY BARTLETT (IRE)

Õhtut juhib: Louis Zezeran

Soovituslik vanusepiirang on 16+, aga meie dokumente ei kontrolli
**********************************

 

Klassiõhtu

Klassiõhtu

FB: https://www.facebook.com/events/822102564637815/

Uksed 22.30, Pilet 3€
DJ Helena Teemets mängib koos sõpradega 90-ndate stiilis musa.

TÜ keeltekolledži tudengid teavad, mis värk on ja tulevad varem kohale!

Sinku Pidu Genialistides aka Frankie Animal & Rainer Ild

frankieanimal

FB: https://www.facebook.com/events/107739796666357/

kirjeldagu sündmust järgnev haiku:

pole ammu näind
tartu, siit me tuleme
tule sina ka

PILET_ 5
UKSED_ 21.00

RAINER ILD_ 23.00
FRANKIE ANIMAL_ 00.00

Phlox/Superliustik/Sine

Phlox_Superliustik

FB: https://www.facebook.com/events/352923735154443/

PHLOX

Hektilist Jazz-rock/fusion’it Tallinnast alates aastast 2000. Phlox vôib olla stoiline biit, katustnihutav dissonantside meri, proge kuubis. Nii nagu ise teda kujundame. Tule ja kuula Phloxi viimast albumit “Keri”!

Arvustus:
https://kultuur.postimees.ee/4147681/nadala-plaat-jazz-rock-ei-ole-kuhugi-kadunud

Bandcamp:
https://phloxmkdk.bandcamp.com/album/keri

Youtube:
https://www.youtube.com/user/matzorno

Facebook:
https://www.facebook.com/phlox.mkdk

Koduleht:
http://phlox.imelaps.ee/node/2

SUPERLIUSTIK

Tartu tänavate funki ja psühhedeeliat alates aastast 2008. Taas laval pärast 10kuulist pausi!

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=A2mk9rxoi6U

Facebook:
https://www.facebook.com/superliustik/

SINE

Proget, poppi ja rokki Tallinnast aastast 2014. Uus materjal ning esimene kontsert Tartus!

Bandcamp:
https://sinemuusika.bandcamp.com/

Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCvFz5PH0xE58udGP9_EMciw

Facebook:
https://www.facebook.com/sinemuusika/

Pilet:
- Facebooki attend’iga (going) 5€, muidu 7€.
- FB list läheb lukku sündmuse toimumispäeval kell 21.00.

Ajakava:
- uksed 21:00
- bändid: 22:00, 23:00, 00:00

Nähtamatute Loomade õhtu vol. 2: filmiõhtu “Peaceable Kingdom”

Nähtamatudloomad

FB: https://www.facebook.com/events/165398284051088/

Nähtamatud Loomad kutsub sind juba teisele Nähtamatute Loomade õhtule! Esmaspäeval, 27. novembril kell 19 vaatame Genialistide Klubis filmi „Peaceable Kingdom“ (2009). See auhinnatud dokumentaalfilm jälgib mitme farmeri teekonda, mille tulemusena kujuneb farmeritel ajapikku välja aina tugevam side nende hoole all olevate loomadega. Nad seisavad silmitsi raske dilemmaga: kas minna kaasa sotsiaalse surve ja traditsioonidega või kuulata oma südametunnistuse häält?

Pärast filmi leiab aset arutelu, kus kõik on oodatud oma mõtteid jagama! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik tutvuda organisatsiooni tegevusega ja osta Nähtamatute Loomade meeneid. Lisaks on võimalus toetada annetusega Nähtamatute Loomade tegevust Eesti farmiloomade heaks.

Üritus on kõigile tasuta, pakume filmi kõrvale ka suupisteid.

Nähtamatute Loomade õhtud on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 27. novembril kell 19 Genialistide Klubis!

Comedy Estonia: Ari Matti Mustonen “Savage”

CE_Savage

FB: https://www.facebook.com/events/131382317582503/

Comedy Estonia töötab koguaeg selle kallal, et meie oma Standup skenet aretada ja seoses sellega esitleme uhkusega ARI MATTI MUSTONENi oma sooloshowd!

Ari Matti on küll Soome nimega, kuid vägagi Eesti oma jope. Laval on tal piisavalt energiat, et tõenäoliselt mõni väikelinn ära toita. Laval tuleb teemaks Ida-Euroopa loogika, meie kasvatus ning muidugi kuidas Ari Matti reisides üritab normaalsetele lääne inimestele meie vaatevinkleid seletada.

Muidugi räägime ka seksist. See siiski ju standup.

Oma stand up karjääri jooksul on ta laval olnud nii Austraalia suurimates komöödiaklubides, Tai maa-alustes baarides kui ka Ida-Euroopa lossides. Ari Matti kasvas ülesse Eestis kuid veetis ka mitu aastat elades Poolas-Soomes-Austraalias. Noorena armastas ta tähelepanu, mis muidugi tõi ka parajalt probleeme.
Tunde ja aastaid veetis Ari Matti treeningsaalides ning maadeldes higiste meestega turniiridel, visooniks oli saada elukutseliseks MMA võitlejaks.

Üks vihmane kolmapäev viis Ari Matti õde ta ühte väiksesse baari Tallinna vanalinnas, kus parajalt tehti eesti esimesi standup õhtuid, mehed seisid euroalustel, mikker käes ja rääkisid poliitikast ja seksist ilma tsensuurita, jälgides mitte ühtegi “reeglit”, et mis on “tabu” Juttudes tekkis pause ainult, et kuulda ruumi sooje naeruplahvatusi. Suht seal ja kohe sai Ari Mattile selgeks, et jalaga näkku saamine võibolla polegi tema kutsumus.

Peale seda viskas ta poksikindad nurka ning kolis Austraaliasse..Millele järgnes mitu tuuri nii Austraalias kui ka Aasias. Jõudes Eesti mandrile tagasi 2015 on ta kohalikus komöödia skenes korraliku tolmu ülesse keerutanud, temast tehti ka lugu Pealtnägijas kuna ta valiti eestit esindama Laugh Factory ülemaailmsel võistlusel.

Koomikute seas on ta soojendussettes teinud sellistele nimedele nagu Glenn Wool, Alfie Brown, Gina Yashere, William Childress, Jim Brewsky ja ma meie oma Sander Õigus. Ari Matti ise ütleb selle show kohta, et siit tuleb tund aega kõige paremat standupi materjali, mis tal möödunud aastatega kogunenud on…Aus, räpane ja muidugi faking naljakas.

*****************************************
ARI MATTI MUSTONEN
Soolotund: “SAVAGE”

Soojendab: Mikael Meema

Kõik Piletid 6€

Etendus algab 20:00 (sissepääs 19:30)
Etendus on eesti keeles.
Show on soovitatud ainult 15+!
Kestab 2 tundi koos vaheajaga.
Piletid Piletilevist ja ukselt (kui pileteid peaks alles jääma)

*****************************************

Dokumentaalfilmiõhtu: “Tõeline hind”

23794747_1651765544892881_5012195529747595690_n

FB: fb.com/events/523069668059708/

Dokumentaalfilmi klubi Sõõm kutsub filmiõhtule!

Andrew Morgani dokumentaalfilm „Tõeline hind” (ing. k. „True Cost”) räägib ülemaailmsest tekstiilitööstusest, meie rõivaste õmblejatest ning tekstiilitööstute mõjust keskkonnale ning tööstusharuga seotud inimestele. Riiete hinnad langevad juba aastakümneid, kuid tekstiilitööstuse kahjulikud mõjud aina kasvavad.
Film viib meie silmi avavale teekonnale säravatest moelavadest ülerahvastatud slummideni. Kes meie riiete eest tegelikult maksavad?

Üritus on kõigile tasuta!
Pakume ka miskit hamba alla ning kuuma teed.

Film kestab 92 minutit.

Experimental Film Evening #9

23561461_1926829917636130_8880306637222186617_n

FB: https://fb.com/events/1877809732232443/

EFE #9 tutvustab kahte kaasaegset filmitegijat: Alina Taalman on Eesti juurtega Ameerika filmiretegija, ja Ruben Guzman on Patagoonia režissöör, kes on varem osalenud ka Maailmafilmi festivalil.

Ruben on saatnud meile oma filmi „Pildid eikusagilt“ (IMAGES OF NOWHERE, 2016): „See on esseefilm Patagoonia rändfotograafist Ernst Standhardtist, Hiina tarkusekividest ja miniatuuridest. Film on audio-visuaalne poeem, hoolikalt komponeeritud essee, mis vaimustab oma jõulisuse, läbipaistvuse ja iluga.“ (Film on saksa keeles, inglise subtiitritega)

Alina film „Vaikne nimi“ (QUIET TITLE (2016, Sebastopoli Dokumentaalfilmi Festivali lühifilmi žüriiauhind) ühendab endas kummitusloo ja perekonna ajaloo. „Film põimib omavahel minu perekonna mälestused ja kogemused ühes majas, millel on aga oma lugu rääkida. Meie lapsepõlvekodu kummituslike seinte vahel oli tunda väge, mis imbus meie unenägudesse ja tegelikkusessegi. Püüdes mõista selle ruumi mitmekihilisust, kasutab film erinevaid tehnikaid: super 8, 16 mm filmi, Hi8, MiniDV ja HD videot, ning lisaks fotosid 35 mm filmilt.“

Alina on hetkel Põhja-Carolinas tegutsev režissöör, kes töötab mitmesuguste analoog- ja digivahenditega ning huvitub eriti kartograafiast. Novembrikuus on Alina Eestis Tartu Kunstiresidentuuris, kus ta töötab oma uue filmiga ja uurib oma Eesti päritolu jälgi. (Film on Englise keeles)

***

EFE #9 has two films from contemporary experimental filmmakers: Alina Taalman, a US filmmaker with Estonian heritage, and Ruben Guzman, a filmmaker from Patagonia who has previously presented films at theMaailmafilmi festival / World Film Festival.

Ruben has sent us IMAGES OF NOWHERE (2016): “An essay film on Patagonian ambulant photographer Ernst Standhardt, Chinese spirit rocks and miniatures. The film is an audiovisual poem, a patiently constructed essay that wonders with its force, lucidity and beauty.” (German with English subtitles)

Alina’s film QUIET TITLE (2016, Sebastopol Documentary Film Festival short film Jury Award winner) is part ghost story, part family history. “The film weaves together fragments of my family’s remembered experiences in a house that has memories of its own. Within the walls of our haunted childhood home, there was a lingering energy that blurred into our own dreams and realities. In an attempt to understand the layered texture of this space, the film uses a combination of super8 and 16mm film, Hi8, MiniDV and HD video, and still 35mm photographs.”

Alina is a filmmaker currently based in North Carolina, working with a range of analog and digital methods, with a particular interest in cartography. For the month of November, 2017 Alina is in Estonia as aTartu Artist in Residence, where she is working on a new film project and exploring her Estonian family roots.

 

ESN Tartu Bachelor Auction

23559842_1521556527937643_126703559215665631_n

FB: fb.com/events/139828856670267/

Semestri kõige kuumem õhtu tuleb taas! Mitu jalustrabavat poissmeest on valmis näitama enda paremat poolt, et võluda ära kogu rahvas! Tule ja vaata oma silmaga kui kütkestavad nad on ja kui palju nad suudavad nalja teha!

ESN Tartu (Erasmus Student Network Tartu) on mittetulundusühing, mis tegeleb Tartu erinevates kõrgkoolides õppivate välistudengite integreerimisega Eesti ühiskonda.

Do you feel like doing something which makes you feel good? Do you want to help someone who needs your help? Are you interested in getting to spend an awesome evening with one of the most eligible bachelors in Tartu as a prize for contributing? If yes, then here’s your opportunity to do that! As a reward you can choose between 10 amazing guys – come and see them for yourself! We are organising a charity auction where you have an opportunity to buy a date with your favourite bachelor. The bidding for each of the gentlemen will start from 5€.

Come and participate to profit the Tartu Homeless Animal Shelter as all of your donations and funds raised throughout this event will go towards helping the animals there. If you’ve been there – or will go there for the Animal Shelter visit event – you will see just how much of a necessity our donation is to them.

Here is YOUR CHANCE to give back to the community by helping these animals! And as a prize you will gain a new friend!

Start putting your money aside because the cause is definitely worth it! We only accept CASH, so be sure to bring enough of it!

The auction will begin at 21 and we will be accepting donations all through the evening! Come be a part of this evening and help us raise money!

There will also be an afterparty after the auction in Genialistide Klubi.

————————–————————–————-

WHAT: Social Inclusion Days: ESN Tartu Bachelor Auction
WHEN: 30th of November 2017 at 21:00
WHERE: Genialistide Klubi
HOW MUCH: recommended donation 1€ or more
CONTACT: Anna Soone (FB), Gopichand Gopini (FB), Eva Jänes (FB) / tartu@esn.ee

SoftSofa

23316302_184501898768611_7455804038466561019_n

FB: https://www.facebook.com/events/181135812465004/

DJ Jassa selektsioon planeedilt nimega Disko.

Sissepääs prii

Max Fun Party You Gonna Come!

23509355_1754975154512988_9150149743852773102_o

FB: https://www.facebook.com/events/1439655346148111/

Väärikalt häbitu tantsupidu Genklubi ülemises lõbusaalis, kus pilvebaleriinidena lendlevad püünele viis puusaterapeuti. Jaburaima peo tiitlile kandideerivas öös annavad plaatidele kuuma järgnevad DJ’d:

✘ MINNI COOPER (Beach Babe Bonanza)
Naine, kes keerutab plaatidelt eranditult ülipositiivset tantsuvaibi. Maksimaalne nauding!

✘ ILMAR KAHRO
Energilisele armastusele pühendatud DJ-sette mäletate? Kalamaja kalliskivi on tagasi Taaralinnas!

✘ KASPAR AUG
Sügavatest bassivõngetest kuumade mäslevate rannalaineteni – Kaspu hausiemotsioonid on saadaval kõigis hästivarustatud saalides.

Spetsiaal-külalised from Comedy Estonia: TUSSISÖÖJAD!
✘ ARI MATTI MUSTONEN
✘ MIKAEL MEEMA
Armsa ühisnimega koomikud toovad peole enneolematu kombinatsiooni elutarkusest ja DJ-settidest. Värisege, pepud!

✘ Saalis avatud Möku Skybar!

✘ 3€ (FB GOING kuni 00) või 5€ kõigil muudel juhtudel.
✘ Esimestele saabujatele Möku poolt tasuta pits viina!
✘ Templiga kogu Gengööki õhtumenüü -20%!

Peopesa #2 LIVE: The Werg

23593389_1342289235882600_4900879088592606314_o

FB: fb.com/events/145906949388120/

2. detsembril muutub Genialistide klubi jälle Peopesaks. Tule naudi head muusikat ja ilusaid inimesi.
Hingele teeb pai The Werg.

The Werg on neljaliikmeline eksperimentaalset instrumentaalmuusikat loov bänd, mille helimaastikus segunevad instrumentaalne muusika ja looduslikud helid. Progressiivse jazzi, post-rocki ja ambientelementidega muusikat loov The Werg andis 2017. aasta kevadel välja omanimelise debüütalbumi.

Tantsuks mängib muusikat mees, kes on peaaegu Cupid ise! Tema mängitud muusika järgi on lugematul hulgal inimesi teineteist leidnud. Retro pidudelt tuntud DJ MAREK PETERSON

Tegemist on ühtlasi HTG 134. aastapäeva balli ametliku aftekaga.
Uksed kell 22:00
Pilet:5€ /ballilt tulijatele 3€

Cats Park (RU)

23674937_187410108477790_6769071454338523849_o

FB: fb.com/events/530049654020503/

Peterburi bändi Cats Parki muusika, mida ajakiri Rolling Stone on kirjeldanud kui kitarri trip hop’i, baseerub voolavatel meloodiatel ning aeglastel ja sujuvatel rütmidel. Kollektiiv on teiste hulgas esinenud koos selliste artistidega nagu Morcheeba, Lamb ja Archive ning astunud üles suurtel ja väikestel festivalidel nii Venemaal kui ka Euroopas. Muu hulgas esines Cats Park ka 2013. aasta Tartu Indiefestil.

http://cats-park.com/
Youtube: https://www.youtube.com/user/catsparkchannel
Soundcloud: https://soundcloud.com/catspark/sets/cats-park
Instagram: https://www.instagram.com/catspark/

Ajakava: uksed kell 20, kontsert algab 21.
Pilet: 5€ (FB attend)/ 7€

KTRL w/ Exit Safe Mode

13925116_262504327467517_8200430509034423018_n

FB: fb.com/events/133140164070337/

LAST KTRL EVENT FOR A WHILE, GOING ON A BREAK!

KTRL ät GenKlubi // 2 stages of varied rhythms

+ TBA

EXIT SAFE MODE

Margus Löve has been a well known name to darktronica scientists over the years. The solo artist’s starting point after the change of millennium became the technoid end of drum&bass with the bubbling bass waves of speed garage and Löve’s style became substantially directed by dubstep that gained ground at the start of the 2000s. The name L-OW successfully propagated the bass-loving vibe at the prime time of dubstep, and in the background the dub-techno-esque parallel project 1DERL& got more and more off the ground. Founding of the label Processed in 2012 and the release of 1DERL&’s debut album became a spiritual turning point – the allure of the sounds of dubstep shifted to the background and darker soundscapes found a new home in cooler techno trances. Margus Löve has moved still deeper in the swamp of sounds with his new project Exit Safe Mode that is striving to cut through the safety nets and broaden the palette of sounds. The sounds are complemented by darker ambiences and rhythmic skeletons, while staying essentially loyal to the pulsating force of techno. It’s time to discover the shady territories beyond the untrodden tracks.

https://soundcloud.com/exitsafemode
https://www.residentadvisor.net/dj/exitsafemode
https://www.youtube.com/watch?v=tG5-XH_2uFE

RA:
https://www.residentadvisor.net/events/1039382

#techno #house #electro